Idag har jag haft fullbokat från 9.45 till 17 och allt flöt på riktigt bra. Vågen pekade ner totalt 3.5kg och måtten hade minskat med 22.5cm på de 5 klienter som hade vägning idag.
Jag avslutade dagen med en konsultation – en nygammal klient som är tillbaka och vill köra igång på nytt, jättekul!
Härligt dag! Jag kommer försöka uppdatera alla klienters resultat ikväll och bjuda på lite bilder kanske 😉
ÖNSKAR ER ALLA EN RIKTIGT GLAD PÅSK!

Hallå Linn!
Det är verkligen jätteinspirerande och roligt att läsa din blogg och följa klienternas resultat. Du är så grym. Proffsigare PT går inte att hitta!
/Michaela
Tack Michaela!
Alla är så duktiga och inte minst du själv! Det är så kul att se dina framsteg varje vecka:) Man får vad man förtjänar brukar stämma ganska bra in på en diet och du har verkligen gjort dig förtjänt av ditt resultat!